رانین صنعت گستر

 

شرکت تابلوسازی رانین صنعت گستر واقع در شهرک صنعتی یزد در سال 1381 با هدف ارائه خدمات مشـاوره، طراحی و ساخت تابلوهای برق، سازمان دهی و راهبری صنایع وپروژه‌های مختلف صنعت برق تاسیس گردید.

این واحد در زمینه خدمات مهندسی برق و اتوماسیون در پروژه‌های صنعتی، طراحی و اجرای سیستم‌های مدیریت انرژی (PMS) و PDCS و سیستمهای حفاظت الکتریکی ، طراحی و اجرای پروژه‌های توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعال بوده و طی این مدت صدها پروژه در زمینه‌های فوق دربخش‌های مختلف صنعت کشور شامل نفت و گاز و پتروشیمی، فولاد، صنعت ساختمان، صنایع هوایی، بیمارستانی، ریسندگی و نساجی، کاشی و سرامیک و... را با موفقیت اجرا نموده است.

کارخانه تابلوسازی رانین با دراختیار داشتن ماشین آلات مدرن و با استفاده از تجارب چندین ساله تحت نظر مهندسین مجرب و متخصص، همواره سعی در بالا بردن کیفیت تولیدات خود از لحاظ فنی و مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی دارد.

این شرکت دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت 2008 : 9001 ISO از شرکت QAL انگلستان می‌باشد.

شرکت رانین صنعت در راستای سیاست توسعه صنعتی خود  اخیرا قراردادی جهت  تولید مشترک  و ارائه انحصاری محصولات ذیل را با  شرکت معتبر ELDATA آلمان منعقد نموده است:

تابلوهای فشار ضعیف(فیکس و کشویی)؛

تابلوهای فشار متوسط (فیکس و کشویی)؛

اهتمام شرکت رانین صنعت به امر مشتری مداری و تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش گسترده و بموقع منجر به انتخاب ما بعنوان واحد نمونه صنعتی استان یزد در سال 1395 گردید. امید است با حغظ این رویکرد و اعتماد مشتریان گرامی قادر باشیم نقش خود را در رشد و  تعالی کشور عزیزمان ایفا نمائیم.

 

برای آشنایی بیشتر با سابقه و فعالیتهای رانین گستر لطفا کد کیو آر ذیل را  اسکن فرمائید.