رانین صنعت گستر

 

منشور اخلاقی رانین صنعت گستر

ما کارکنان شرکت رانین صنعت گستر خود را ملزم به رعایت اصول رفتار حرفه‌ای در مواجهه با همکاران، مشتریان و سایر ذینفعان کاری می‌دانیم. این اصول عبارتند از: قانون‌مداری، ادب، احترام، صداقت، امانتداری، خوش خلقی، مسئولیت پذیری، مشارکت طولانی مدت.

ما مطلعیم که رعایت اصول اخلاقی در بهبود کیفیت زندگی شخصی و کسب و کار ما اهمیت بالایی داشته فلذا در همه حال این ارزش‌ها را در نظر خواهیم داشت. اختلافات احتمالی از روش‌های صلح‌آمیز مانند مذاکره و حکمیت و از طرق قانونی حل و فصل خواهند شد. رفتارهای خصومت‌آمیز در محیط کاری ما پذیرفته نبوده و اجازه نخواهیم داد مشکلات شخصی ما بر روابطمان با همکاران و مشتریان تاثیر منفی بگذارد. ما مسئولیت کارهایمان را با شجاعت خواهیم پذیرفت و از اشتباهات بعنوان فرصتی برای کسب تجربه استفاده خواهیم کرد.

ما با علم به تنوع قومیت‌ها در سرزمینمان اختلافات فرهنگی را پذیرفته و به عقاید و باورهای دیگران احترام خواهیم گذاشت. در مواجهه با مشکلات کاری و شخصی به یاری یکدیگر شتافته، همکاران خود را در هر مقام و رتبه سازمانی بسان اعضا خانواده خود عزیز و محترم دانسته و در همه حال باور یکدیگر خواهیم بود تا بدینسان در تعالی کشور عزیزمان ایران ایفای نقش کنیم.

مدیریت و کارکنان شرکت رانین صنعت گستر